Anni Ruttke on Instagram
| Username | @herzwerk79 |
|---|---|
| Audience | 24866 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Fretter |
| Categories | Product/service diy 3d printing laser cutting handmade crafts diy projects home decor gifts self-service online shop crafting supplies |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSchön dass Du da bist Selbstbedienungs Schränkchen in 57413 Fretter,Giebelscheid str.86 Onlineshop ️ |
Instagram Insights
| Followers | 24.9K |
|---|---|
| Following | 524 |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 518.1 |
| Avg comments | 29.4 |
| Avg interactions | 547.5 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:22:39 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:55:57 AM |