herzspuren fotografie on Instagram
| Username | @herzspuren_fotografie |
|---|---|
| Audience | 13287 |
| Posts | 6.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 6.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Entrepreneur photography travel nature diy family handmade crafts seaside home decor knitting |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioErinnerungen die das Herz berühren und für immer bleiben FOTOGRAFIE ZUHAUSE - DEKO - DIY - REISEN - NATUR |
Instagram Insights
| Followers | 13.3K |
|---|---|
| Following | 1.5K |
| Highlights | 135 |
| IG Media | 6.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 204.2 |
| Avg comments | 22.4 |
| Avg interactions | 226.6 |
| Avg video views | 975.5 |
| Engagement rate | 1.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:50:23 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:28:19 AM |