E. Stübing on Instagram
| Username | @herzenstimme |
|---|---|
| Audience | 967600 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy ikea hacks upcycling home decor diy projects interior design crafts sustainable living home organization gardening fashion |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioEASY DIY"s IKEA HACKS and FINDS OUTFIT inspo & Low Carb and Sugarfree Foods daily in my Story |
Instagram Insights
| Followers | 967.6K |
|---|---|
| Following | 399 |
| Highlights | 56 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 12944.6 |
| Avg comments | 887.3 |
| Avg interactions | 13831.9 |
| Avg video views | 502187.9 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 5:37:07 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:14:59 AM |