Heldenglück on Instagram
| Username | @heldenglueck |
|---|---|
| Audience | 67969 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Brand gifts motivational quotes coffee home decor self-love friendship personal development stationery celebrations well-being |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️Schönes, das glücklich macht ️ ️Stilvolle Produkte in schwarz weiß ️Für Lieblingsmenschen, fair & stilvoll Jetzt Geschenkideen entdecken |
Instagram Insights
| Followers | 68.0K |
|---|---|
| Following | 488 |
| Highlights | 26 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 313.7 |
| Avg comments | 25.4 |
| Avg interactions | 339.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:00:18 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:11:59 AM |