hej-katja Keramik on Instagram
| Username | @hej_katja |
|---|---|
| Audience | 52346 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Artist pottery handmade scandinavian style slow living handcraft ceramics rustic vintage small business garden home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio• Okt-April Töpfern • April-Okt Schrebergärtnern • handgefertigte Keramik • keine Bestellungen |
Instagram Insights
| Followers | 52.3K |
|---|---|
| Following | 342 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 810.8 |
| Avg comments | 29.3 |
| Avg interactions | 840.0 |
| Avg video views | 2069.0 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/12/2026, 2:45:32 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:11:23 AM |