hej.danej Dekoration & alkoholfreier Genuss on Instagram
| Username | @hej.danej |
|---|---|
| Audience | 1381 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| City | Germering |
| Categories | Shopping & retail home decor gifts workshops food muttertag events garden vegan drinks shopping |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDeine feine Adresse in 82110 Germering/München ALKOHOLFREIER GENUSS, SCHÖNES FÜRS ZUHAUSE , FEINKOST Di & Mi 10-15 Uhr Do & Fr 10-18 Uhr Sa 10-15 Uhr |
Instagram Insights
| Followers | 1.4K |
|---|---|
| Following | 2.0K |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 11.2 |
| Avg comments | 1.3 |
| Avg interactions | 12.5 |
| Avg video views | 131.5 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 3:49:38 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:51:37 PM |