heine on Instagram
| Username | @heine.de |
|---|---|
| Audience | 36882 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Shopping & retail fashion clothing summer outfits inspiration shopping home decor beachwear denim shoes wedding |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioStilvolle Mode 40+ Qualität & Inspiration für Best Ager Markiere @heine.de - mit etwas Glück zeigen wir deinen Look! Mode entdecken: |
Instagram Insights
| Followers | 36.9K |
|---|---|
| Following | 70 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 34.2 |
| Avg comments | 1.5 |
| Avg interactions | 35.7 |
| Avg video views | 1525.5 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 8:36:38 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:38:41 AM |