HEIMARTLIEBE on Instagram
| Username | @heimatliebeart |
|---|---|
| Audience | 59447 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Jever |
| Categories | Artist maritime products maritime nature coastal life motivational quotes art shopping travel lifestyle home decor german culture |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMaritime Illustrationen als Prints & Postkarten Skylines & personalisierte Motive · weitere Produkte Jever · Di–Fr 11–16 · Sa 11–14 Onlineshop ️ |
Instagram Insights
| Followers | 59.4K |
|---|---|
| Following | 831 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 2063.7 |
| Avg comments | 69.0 |
| Avg interactions | 2132.7 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 3.6% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:02:25 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:16:37 AM |