Heike Kollwitz on Instagram
| Username | @heikekollwitz |
|---|---|
| Audience | 406 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | lifestyle nature spring flowers food home decor photography morning weekend garden warmth |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioschön, dass du da bist |
Instagram Insights
| Followers | 406 |
|---|---|
| Following | 386 |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 8.2 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 8.9 |
| Avg video views | 37.8 |
| Engagement rate | 2.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 8:44:50 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:10:44 PM |