Franziska F. on Instagram
| Username | @heartofthishouse |
|---|---|
| Audience | 3208 |
| Posts | 3.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.4K |
| Country | Germany |
| Categories | home decor interior design hygge slow living plant lover home renovation modern vintage home timeless interiors recycling bathroom design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKreiere ein Heim mit Herz. |
Instagram Insights
| Followers | 3.2K |
|---|---|
| Following | 724 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 3.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 18.9 |
| Avg comments | 1.4 |
| Avg interactions | 20.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 1/24/2026, 1:40:33 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:40:53 AM |