H.B.Jensen on Instagram
| Username | @hbjensen_sylt |
|---|---|
| Audience | 1241 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Sylt |
| Categories | Clothing store fashion lifestyle shopping sylt clothing accessories home decor gifts coffee maritime style |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioMode-& Freizeithaus Sylt Öffnungszeiten: Mo.-Sa. 10-18 Uhr 1. Mai, Feiertag Online 24/7 hbjensen.de |
Instagram Insights
| Followers | 1.2K |
|---|---|
| Following | 89 |
| Highlights | 2 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 4.3 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 4.3 |
| Avg video views | 15.0 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:01:06 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:16:55 PM |