Haus of Gruen on Instagram
| Username | @hausofgruen |
|---|---|
| Audience | 41507 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Artist home decor plants aquascaping art interior design diy aquariums cats photography minimalist art |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bioPlant Art, DIY & Home Inspo Life ️️ Wall Art Creator @jonasloose_art YouTube |
Instagram Insights
| Followers | 41.5K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 1421.2 |
| Avg comments | 49.3 |
| Avg interactions | 1470.4 |
| Avg video views | 2690.3 |
| Engagement rate | 3.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 4:46:51 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:52:33 AM |