Stefanie on Instagram
| Username | @hausfuerfrieda |
|---|---|
| Audience | 180954 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Bad Oeynhausen |
| Categories | Digital creator home decor garden diy interior design flowers spring home improvement decorating garden design home organization |
| Languages | german |
| Emails | Hausfuerfrieda@youfluence.de |
| Bio | Reveal bioGartenInteriorDIY Bad Oeynhausen Anfragen bitte per Mail |
Instagram Insights
| Followers | 181.0K |
|---|---|
| Following | 413 |
| Highlights | 48 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 832.3 |
| Avg comments | 75.8 |
| Avg interactions | 908.0 |
| Avg video views | 33960.3 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:21:18 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:35:55 AM |