Sarah von Heugel | Garten Tipps & Interior Inspiration on Instagram
| Username | @haus_tannenkamp |
|---|---|
| Audience | 419528 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor garden scandinavian style diy interior design garden design home renovation spring decor easter decor plant care |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioEinrichtung, Deko & Ordnung | Gärtnern & Gewächshaus Ideen für ruhige Räume & lebendige Beete Meine Bücher & mehr findet ihr in unserem Onlineshop: |
Instagram Insights
| Followers | 419.5K |
|---|---|
| Following | 73 |
| Highlights | 54 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 1154.4 |
| Avg comments | 52.0 |
| Avg interactions | 1206.4 |
| Avg video views | 23641.7 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:03:27 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:18:22 AM |