Hamberger Flooring GmbH&Co.KG on Instagram
| Username | @haroflooring |
|---|---|
| Audience | 9095 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service flooring interior design home decor wooden floors diy renovation home inspiration wood parkett laminate |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSeit über 150 Jahre Qualitätsprodukte aus Holz Zeig uns Deinen #haroboden ! |
Instagram Insights
| Followers | 9.1K |
|---|---|
| Following | 430 |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 31.8 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 32.6 |
| Avg video views | 646.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:25:21 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:44:15 AM |