HARDECK Möbel on Instagram
| Username | @hardeck_de |
|---|---|
| Audience | 14825 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Senden |
| Categories | Home decor furniture kitchen beds sofas shopping customization interior design home improvement sales |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioAlt gegen Neu: Zeit für Dein neues Wohngefühl. 25 % Kennenlern-Rabatt* auf Möbel + bis zu 1.500 € Tausch-Prämie* in unseren Filialen |
Instagram Insights
| Followers | 14.8K |
|---|---|
| Following | 199 |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 30.3 |
| Avg comments | 2.3 |
| Avg interactions | 32.5 |
| Avg video views | 603.2 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 10:30:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:16:24 AM |