Gute Dinge on Instagram
| Username | @gute.dinge.shop |
|---|---|
| Audience | 3529 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service shop handmade inclusion sustainability gifts home decor kerzen |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDurch den Kauf unserer Artikel helfen Sie Arbeitsplätze für Menschen mit Beeinträchtigung zu fördern und unterstützen die Arbeit der Lebenshilfe. |
Instagram Insights
| Followers | 3.5K |
|---|---|
| Following | 2.0K |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 5.0 |
| Avg comments | 0.2 |
| Avg interactions | 5.2 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:38:28 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:36:36 AM |