Guidos Deko Queen on Instagram
| Username | @guidosdekoqueen.vox |
|---|---|
| Audience | 37862 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | TV show decorating contest home improvement interior design diy home decor renovation makeover entertainment |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWillkommen auf dem offiziellen Account der VOX-Sendung "Guidos Deko Queen"! Mo-Fr um 16 Uhr bei @vox oder jederzeit bei @rtlplus! Zur Bewerbung ️ |
Instagram Insights
| Followers | 37.9K |
|---|---|
| Following | 41 |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 414.6 |
| Avg comments | 28.7 |
| Avg interactions | 443.3 |
| Avg video views | 20697.7 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/5/2026, 7:27:14 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:29:08 AM |