Gürel Sahin on Instagram
| Username | @guerelsahin |
|---|---|
| Audience | 140380 |
| Posts | 2.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Photographer photography travel outdoor lifestyle automotive dolomites book publishing visual storytelling nature adventure mountains |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioGUEREL SAHIN PHOTOGRAPHER Outdoor/Travel/Lifestyle/Automotive Germany |
Instagram Insights
| Followers | 140.4K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 2.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 1207.6 |
| Avg comments | 17.1 |
| Avg interactions | 1224.7 |
| Avg video views | 20239.3 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 1/22/2026, 6:26:40 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:08:26 AM |