GREENVILLE on Instagram
| Username | @greenville.ag |
|---|---|
| Audience | 8642 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Greenville |
| Categories | Product/service home design home architecture interior design construction farmhouse landhaus sweden house modern farmhouse wooden house home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHäuser mit Seele Greenville – by Carmen Knote Landhäuser & Villen: Planen · Bauen · Einrichten Für Menschen, die das Besondere wollen |
Instagram Insights
| Followers | 8.6K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 29.1 |
| Avg comments | 2.2 |
| Avg interactions | 31.3 |
| Avg video views | 420.3 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:15:06 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:49:49 AM |