Sophie on Instagram
| Username | @goldnuss |
|---|---|
| Audience | 92287 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist crafting knitting paper crafts easter handmade diy home decor creative journey art photography family |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biosharing my own creative journey here - in hope to inspire others to start creating too… Find tickets for my next workshop here… |
Instagram Insights
| Followers | 92.3K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 127 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 1377.7 |
| Avg comments | 38.0 |
| Avg interactions | 1415.7 |
| Avg video views | 11629.1 |
| Engagement rate | 1.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 2:04:39 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:11:35 AM |