Gohar Saleem on Instagram
| Username | @gohar.beauty |
|---|---|
| Audience | 87101 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger beauty fashion motivational quotes lifestyle ramadan home decor outfits makeup |
| Languages | english |
| Emails | gohar@followaustria.management |
| Bio | Reveal biobeauty • fashion • selflove • luxury hotels award winning blogger 2018 (Madonna) & 2023 (Instyle Germany) gohar@followaustria.management |
Instagram Insights
| Followers | 87.1K |
|---|---|
| Following | 377 |
| Highlights | 34 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 5493.3 |
| Avg comments | 19.2 |
| Avg interactions | 5512.5 |
| Avg video views | 2396.0 |
| Engagement rate | 6.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 2:09:34 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:52:09 AM |