Goebel Porzellan on Instagram
| Username | @goebelporzellan |
|---|---|
| Audience | 6366 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor porcelain art design vases interior design coffee lifestyle craftsmanship decor |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioDesign made in Germany. Entdecke kunstvolle Figuren, Wohnaccessoires & Geschenkideen aus edlem Porzellan. |
Instagram Insights
| Followers | 6.4K |
|---|---|
| Following | 1.9K |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 38.0 |
| Avg comments | 1.6 |
| Avg interactions | 39.6 |
| Avg video views | 217.3 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:00:40 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:08:27 AM |