GILDE on Instagram
| Username | @gilde_1960 |
|---|---|
| Audience | 8293 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor gifts trends living 2025 design accessories events messen fairs |
| Languages | german, french |
| Bio | Reveal biocreative living and giving | B2B wholesale |
Instagram Insights
| Followers | 8.3K |
|---|---|
| Following | 264 |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 57.5 |
| Avg comments | 0.6 |
| Avg interactions | 58.1 |
| Avg video views | 640.1 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:29:12 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:41:34 AM |