GeschenkeStern on Instagram
| Username | @geschenkestern |
|---|---|
| Audience | 358 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Shopping & retail gifts home decor handmade ceramics easter flowers coffee tea food shopping |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioOnlineshop mit außergewöhnlichen Produkten & Geschenkideen von kleinen Labels & Manufakturen Impressum https://www.geschenkestern.com/impressum |
Instagram Insights
| Followers | 358 |
|---|---|
| Following | 856 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 5.3 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 5.5 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 2:32:51 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:00:05 PM |