Gesa Marie on Instagram
| Username | @gesa_wohnt |
|---|---|
| Audience | 15542 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Münsterland |
| Categories | Personal blog home decor diy interior design kids room midcentury home inspiration baby outfits christmas decor kitchen design bathroom design |
| Languages | german |
| Emails | gesa_wohnt@web.de |
| Bio | Reveal bio33 | Münsterland #DIY #midcenturyinterior #familylife #cats #plants Anfragen: gesa_wohnt@web.de |
Instagram Insights
| Followers | 15.5K |
|---|---|
| Following | 796 |
| Highlights | 25 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 113.5 |
| Avg comments | 3.3 |
| Avg interactions | 116.8 |
| Avg video views | 3566.5 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 3:15:02 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:17:56 AM |