GENIAL CONCEPT STORE on Instagram
| Username | @genial_krefeld |
|---|---|
| Audience | 28126 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Krefeld |
| Categories | Shopping & retail fashion concept store home accessories gifts summer decoration krefeld online shopping jeans home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioConcept Store in Krefeld Mode | Homeaccessoires | Feinkost Mutter&Töchter: Rosa, Elena & Bella |
Instagram Insights
| Followers | 28.1K |
|---|---|
| Following | 790 |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 114.6 |
| Avg comments | 9.5 |
| Avg interactions | 124.1 |
| Avg video views | 3336.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:42:24 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:39:54 AM |