Olga Neesen on Instagram
| Username | @geliebtes_hus |
|---|---|
| Audience | 143739 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Niedersachsen |
| Categories | Digital creator home decor diy interior design family life travel home improvement gardening camping kitchen design home organization |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHaus & Garten | Camping | Interior | DIY ️Wohnwagen- & Campingplatztipps ️Familie mit 3 Kindern + Grafschaft Bentheim |
Instagram Insights
| Followers | 143.7K |
|---|---|
| Following | 2.0K |
| Highlights | 36 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 1370.5 |
| Avg comments | 83.0 |
| Avg interactions | 1453.5 |
| Avg video views | 86774.0 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:34:49 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:38:06 AM |