GALERIA on Instagram
| Username | @galeria.de.official |
|---|---|
| Audience | 109640 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Shopping & retail shopping easter gifts decor spring contests home decor family food brunch |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEntdecke Trends, erlebe Service - Willkommen bei Deiner neuen GALERIA! ————————————— Want to be featured? Nutze #GALERIAFamily & @galeria.de.official |
Instagram Insights
| Followers | 109.6K |
|---|---|
| Following | 492 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 423.1 |
| Avg comments | 15.7 |
| Avg interactions | 438.8 |
| Avg video views | 15427.3 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:00:41 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:45:52 AM |