Gabriele Schlicht on Instagram
| Username | @gabrieleschlicht0307 |
|---|---|
| Audience | 279215 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Digital creator home decor interior design living room kitchen dining room bedroom guest bathroom terrace art lighting |
| Languages | german, polish |
| Bio | Reveal bioMy Home / Interior / My Life |
Instagram Insights
| Followers | 279.2K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 1362.7 |
| Avg comments | 227.0 |
| Avg interactions | 1589.7 |
| Avg video views | 16391.1 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:30:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:24:42 AM |