gabihippele on Instagram
| Username | @gabihippele |
|---|---|
| Audience | 2914 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | handmade accessories handmade accessories knitting bags jewelry home decor shopping personalized gifts fashion crafts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioGabiMadeDie Welt der schönen Dinge Grobstrick & Armbänder Exklusiv, Stylisch&individuell #armbänder #monikagruber #grobstricktaschen #gabihippele |
Instagram Insights
| Followers | 2.9K |
|---|---|
| Following | 177 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 2.8 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 2.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:43:42 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:08:47 PM |