Fuchs & Bente on Instagram
| Username | @fuchsundbente |
|---|---|
| Audience | 6638 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Mainz |
| Categories | Shopping & retail interior design furniture home decor shopping local business sales gifts home organization concept store mainz |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEinrichtungsberatung & Interior Design unter @_franziskafuchs_ |
Instagram Insights
| Followers | 6.6K |
|---|---|
| Following | 576 |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 159.1 |
| Avg comments | 25.7 |
| Avg interactions | 184.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 1/23/2023, 1:26:20 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:56:44 AM |