Anna-Lena Fröhlich on Instagram
| Username | @froehlicheszuhause |
|---|---|
| Audience | 114695 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Landau |
| Categories | Home decor interior design kids room family life home organization kitchen design parenting home improvement christmas decorations home inspiration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio• Interior & Outdoor Inspiration • Mädchenmama @froehlicheskinderzimmer_ |
Instagram Insights
| Followers | 114.7K |
|---|---|
| Following | 919 |
| Highlights | 110 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 357.5 |
| Avg comments | 38.0 |
| Avg interactions | 395.5 |
| Avg video views | 12277.7 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:23:16 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:41:45 AM |