Julia Friederike | Echter Alltag & keine Perfektion on Instagram
| Username | @friederikefox |
|---|---|
| Audience | 110531 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Digital creator travel fashion interior design plants cologne pets nepal adventure home decor carnival |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioOutfitis • Wandermaus • Interiør Strickanfängerin & DIY-Liebe Gisela & Mascha | Paula & Prija Köln Mein Pflanzen-Journal |
Instagram Insights
| Followers | 110.5K |
|---|---|
| Following | 1.3K |
| Highlights | 23 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 1465.4 |
| Avg comments | 69.6 |
| Avg interactions | 1535.0 |
| Avg video views | 11684.0 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:19:44 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:42:03 AM |