Carla Schwolow on Instagram
| Username | @fridlaa |
|---|---|
| Audience | 840048 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger interior design home decor living room bedroom home renovation plants lighting textiles cozy living home organization |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biointerior enthusiast & real life lover Follow my pretty normal life! Comment QUIZ on any post or story to find your personal interior inspo!️ |
Instagram Insights
| Followers | 840.0K |
|---|---|
| Following | 683 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 17043.6 |
| Avg comments | 152.2 |
| Avg interactions | 17195.8 |
| Avg video views | 62361.4 |
| Engagement rate | 2.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 8:02:07 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:15:22 AM |