FREUDENTANZ | Angelina Wiemann on Instagram
| Username | @freudentanzshop |
|---|---|
| Audience | 28542 |
| Posts | 3.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Entrepreneur home decor christmas sale new year shopping design home products gifts decorations |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHEJ! Skandinavisches Lädchen | Herzensdinge für Drinnen+Draußen | Blümchen | Feinkost | Onlineshop ÖFFNUNGSZEITEN: DO 10-15 | FR 12-17 | SA 10-13 |
Instagram Insights
| Followers | 28.5K |
|---|---|
| Following | 495 |
| Highlights | 97 |
| IG Media | 3.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 429.1 |
| Avg comments | 7.2 |
| Avg interactions | 436.3 |
| Avg video views | 2919.8 |
| Engagement rate | 1.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/11/2026, 5:09:33 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:41:41 AM |