Anna Tiedgen on Instagram
| Username | @freiraumglueck |
|---|---|
| Audience | 264866 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor gardening diy spring decor flowers upcycling scandinavian style easter decor home renovation lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioAward: Beste Creatorin HOME & STYLING Ihr benötigt Unterstützung: Grundrissplanung | Konzept- Einrichtungsberatung |
Instagram Insights
| Followers | 264.9K |
|---|---|
| Following | 578 |
| Highlights | 62 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 2620.8 |
| Avg comments | 102.3 |
| Avg interactions | 2723.2 |
| Avg video views | 50482.9 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 6:15:28 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:23:23 AM |