Freiraum Christian Frischholz on Instagram
| Username | @freiraum_voh_by_cf |
|---|---|
| Audience | 2495 |
| Posts | 3.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.3K |
| Country | Germany |
| City | Vohenstrauß |
| Categories | Shopping & retail floristry wedding interior design home decor photography events sales anniversaries decorations lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioLaden mit Stil & Geschmack Floristik Leben Genuss Wohnen WhatsApp +49 179 4228826 Bahnhofstraße 4/6 - 92648 Vohenstrauß @freiraum_wedding_voh |
Instagram Insights
| Followers | 2.5K |
|---|---|
| Following | 4.9K |
| Highlights | 69 |
| IG Media | 3.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 32.5 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 32.5 |
| Avg video views | 531.0 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:59:33 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:06:12 PM |