Frau Ottilie Eco Papierdesign on Instagram
| Username | @frauottilie |
|---|---|
| Audience | 57615 |
| Posts | 3.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist eco-friendly paper design eco-friendly products paper design easter children's products diy crafts home decor affirmations stationery prints stickers |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioNachhaltig hergestellte Poster, Postkarten, Tattoos, Sticker, Bücher & mehr für Kinder & Erwachsene. Auch B2B. Kontakt bitte nur per E-Mail. |
Instagram Insights
| Followers | 57.6K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 3.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 512.1 |
| Avg comments | 2.3 |
| Avg interactions | 514.4 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 3:12:36 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:09:08 AM |