Chrissie on Instagram
| Username | @fra_herz |
|---|---|
| Audience | 4790 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog crafting diy easter crochet handmade knitting decor hobbies creative home decor |
| Languages | german |
| Emails | Christiane.Herz1@gmx.de |
| Bio | Reveal bio[ HERZSTÜCKE by Chrissie ] Dies&das Hobbyfotografie DIY Unikate️️ Home Mit viel️durchs Jahr „Just a girl with all her grandma hobbies“ |
Instagram Insights
| Followers | 4.8K |
|---|---|
| Following | 1.5K |
| Highlights | 20 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 159.9 |
| Avg comments | 38.9 |
| Avg interactions | 198.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 4.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:14:35 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:20:48 AM |