Mary on Instagram
| Username | @foto.maedchen |
|---|---|
| Audience | 274923 |
| Posts | 2.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.0K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Photographer photography street photography fujifilm travel berlin mood winter self-portrait prague art |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal biogirl with a Fuji | let‘s talk about photography Fujifilm X-T4, X-H2, X100VI @loulex.eu Creator ️ Impressum & NEW WEBSITE |
Instagram Insights
| Followers | 274.9K |
|---|---|
| Following | 594 |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 2.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 15632.7 |
| Avg comments | 114.4 |
| Avg interactions | 15747.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 5.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:29:05 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:06:37 AM |