Forg | Möbel & Wohnaccessoires on Instagram
| Username | @forgeinrichtenundwohnen |
|---|---|
| Audience | 19300 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Jülich |
| Categories | Furniture store home decor furniture interior design home inspiration living room decor outdoor decor easter decor sale new collection giveaway |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMöbel & Deko für Dein Zuhause Store in Jülich | NRW | familiengeführt ️ Möbel nach Maß • Versand deutschlandweit Bestellungen einfach per DM |
Instagram Insights
| Followers | 19.3K |
|---|---|
| Following | 0 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 54.9 |
| Avg comments | 6.9 |
| Avg interactions | 61.8 |
| Avg video views | 3225.8 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:10:50 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:01:32 AM |