Carina Grendel on Instagram
| Username | @followthefabulous |
|---|---|
| Audience | 39682 |
| Posts | 3.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.2K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator lifestyle fashion travel home decor public relations jewelry photography personal style hamburg loft living communication |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioTHE CLARITY ERA Precision. Standards. Presence. Clarity is luxury. |
Instagram Insights
| Followers | 39.7K |
|---|---|
| Following | 7.0K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 3.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 71.8 |
| Avg comments | 13.8 |
| Avg interactions | 85.7 |
| Avg video views | 1767.7 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 10:54:40 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:18:40 AM |