FlexiSpot GmbH on Instagram
| Username | @flexispot.de |
|---|---|
| Audience | 30542 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service home office ergonomics furniture home decor product promotion work from home office equipment interior design lifestyle wellness |
| Languages | german |
| Emails | info@flexispot.de |
| Bio | Reveal bioFlexiSpotDE️New working, new living Höhenverstellbarer Schreibtisch, Fitnessstuhl... Wir sind Ihre Begleiter bei der Arbeit! |
Instagram Insights
| Followers | 30.5K |
|---|---|
| Following | 145 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 277.2 |
| Avg comments | 105.8 |
| Avg interactions | 382.9 |
| Avg video views | 5696.8 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:58:38 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:45:28 AM |