fashion and interiors_ms on Instagram
| Username | @fashion_and_interiors_ms |
|---|---|
| Audience | 9191 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Photographer interior design home decor fashion polish products christmas decorations perfumes collaboration discount codes polish community in germany product photography cozy atmosphere |
| Languages | polish, german, english |
| Emails | magda.socik87@gmail.com |
| Bio | Reveal bioPolska Niemcy WNĘTRZA•STYLIZACJE•INSPIRACJE Współpraca magda.socik87@gmail.com Kod @aosomde : KOL10 Kod @primabiotic.de : interiors_ms10 |
Instagram Insights
| Followers | 9.2K |
|---|---|
| Following | 211 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 767.7 |
| Avg comments | 77.9 |
| Avg interactions | 845.6 |
| Avg video views | 683.1 |
| Engagement rate | 9.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:46:37 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:41:11 AM |