Farbknall on Instagram
| Username | @farbknall.de |
|---|---|
| Audience | 1907 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Potsdam |
| Categories | Home decor furniture furniture restoration interior design sustainability crafts potsdam diy upcycling art local business |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMöbel zum Verkauf, gerettet, aufgearbeitet & individuell. SlowFurniture, Atelier/Werkstatt in Potsdam. Aufträge sind willkommen Nachhaltigkeit |
Instagram Insights
| Followers | 1.9K |
|---|---|
| Following | 861 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 30.7 |
| Avg comments | 3.2 |
| Avg interactions | 33.8 |
| Avg video views | 448.5 |
| Engagement rate | 1.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 8:24:03 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:33:20 PM |