Fannys on Instagram
| Username | @fannys010822 |
|---|---|
| Audience | 565 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Wildpoldsried |
| Categories | Artist handmade ceramics handmade ceramics gifts home decor personalized items diy allgäu kempten hygge boho |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMama von einer kleinen Tochter, Ehefrau und verliebt in mein kleines Business! Bei Interesse schickt mir gerne eine Nachricht |
Instagram Insights
| Followers | 565 |
|---|---|
| Following | 108 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 13.3 |
| Avg comments | 0.2 |
| Avg interactions | 13.5 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/3/2026, 6:23:38 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 7:09:54 PM |