FABIAN•HUEBNER on Instagram
| Username | @fabian.huebner |
|---|---|
| Audience | 281649 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Photographer photography travel nature landscape iceland finland switzerland scotland northern lights dream cars |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bioOutdoor photographer • No AI I seek places that feel unvisited Hamburg & Black Forest based |
Instagram Insights
| Followers | 281.6K |
|---|---|
| Following | 992 |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 1231.2 |
| Avg comments | 43.7 |
| Avg interactions | 1274.8 |
| Avg video views | 3665.0 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 2/16/2026, 5:42:37 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:06:16 AM |