Eva | interior & art on Instagram
| Username | @eva_soellner |
|---|---|
| Audience | 205956 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Digital creator interior design travel lifestyle home decor wellness pilates matcha wall design personal growth bulgaria lighting |
| Languages | german |
| Emails | eva@net-talents.com |
| Bio | Reveal bio• safe space für interior mäuse, kunst & easy fits • art @studio_evasoellner • Köln, Germany • contact@evasoellner.com |
Instagram Insights
| Followers | 206.0K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 4568.7 |
| Avg comments | 54.0 |
| Avg interactions | 4622.7 |
| Avg video views | 131380.2 |
| Engagement rate | 2.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:13:02 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:29:33 AM |