Lena & das Eulenteam on Instagram
| Username | @eulenschnitt |
|---|---|
| Audience | 240827 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | home decor ceramics spring coffee garden socks shopping easter portugal minimalism |
| Languages | german, english |
| Emails | hilfe@eulenschnitt.com |
| Bio | Reveal bioLiebevolle Designs aus Hamburg Mit ganz viel Herz seit 15 Jahren Versandkostenfrei ab 60€ Bestellwert in DE Support: hilfe@eulenschnitt.com |
Instagram Insights
| Followers | 240.8K |
|---|---|
| Following | 863 |
| Highlights | 81 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 478.3 |
| Avg comments | 335.5 |
| Avg interactions | 813.8 |
| Avg video views | 3821.8 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:00:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:25:26 AM |